Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Postavi pitanje

Go down 
+3
Mateo4
Scorpio
chupachups
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
chupachups

chupachups


Broj postova : 66
Join date : 09.05.2008
Age : 38

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimeuto lip 17, 2008 7:10 pm

Idemo da se igramo Very Happy

Cilj igre je da se medjusobno upoznamo.la la la

Postavljamo pitanje osobi koja ce postati iza nas....Ta osoba odgovori na zadato pitanje i postavi sledecem ko ce postati iza njega/nje.


Krecemo:


Sta je najludje sto si do sada uradio/la?
[Vrh] Go down
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 149
Join date : 17.04.2008
Age : 42
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimeuto lip 17, 2008 8:29 pm

Najludje sto sam do sada uradio.... napr. je da sam u jednom malom mestu, dok sam setao gradom, prelazio preko mosta, slusajuci neke tipove kako se klade da skoce sa tog mosta-umesao medju njih-skinuo majicu lol! i skocio u vodu sa mosta i pokupio 3000 din, extra......

mada voda je bila cudna ali kratko je trajalo Very Happy

moje pitanje je:


Kako dozivljavas prevaru voljene osobe, tj. hvatanje u prevari na tvoje oci?
[Vrh] Go down
chupachups

chupachups


Broj postova : 66
Join date : 09.05.2008
Age : 38

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimeuto lip 17, 2008 11:39 pm

(mozda su piskili u vodu pre tvog skoka...hihihih Evil or Very Mad )
Ti znas da ubodes pitanje,a ja kao genije najveci naletim da odgovorim. Laughing

Hm...jednostavno ako me je voljena osoba prevarila,onda me nije zasluzila...Tada je najbolje okrenuti se i zaboraviti sve...ma koliko to tesko bilo... (prosla...nije bilo lepo)...iskuliras tu osobu koliko god ti bilo tesko u tom trenutku...


Pitanje :

Sta je najlepsa stvar koju si ucinio/la za nekoga? Smile
[Vrh] Go down
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 149
Join date : 17.04.2008
Age : 42
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimesri lip 18, 2008 8:20 pm

Najlepsa stvar koju sam ucinio za nekoga je bilo jedne godine na moru u Bugarskoj.

Jedno vece sam se toliko napio i posvadjao sa tadasnjom voljenom osobom da je to bilo cak zabelezeno kamerom-sve- i taj snimak jos postoji, ali to nije najlepse sto sam uradio a i spricao sam kao uvod u sledece sto sledi.

Naredno vece sam uz pomoc drugara priredio veceru na plazi voljenoj osobi, da bih se iskupio za prethodno vece(uvod).

Naime hotel je bio uz plazu pa nije bilo problema u hodu, bila je neka vrsta piknika ali prefinjenog, oko stotinak sveca, kristalne case sa stopama, njeno najomiljnije jelo, vino, dezert na kraju..., vece, zvezde, svece oko nas, talasi i sum mora, muzika iz nekih diskoteka na drugom kraju plaze, i na kraju Wink , ...pa zna se-ima ovde i maloletnih pa da nebudem prost:D - ma kao u filmovima,..........ma bilo je super-pogotovu sto sam tad prvi put uradio tako nesto za nekoga.....

A jos jedan dogadjaj je bio to da sam najboljoj drugarici priredio iznenadjenje bez ikakvog povoda, naime izasli smo u grad, u klub gde obicno izlazimo, nas 6-oro, ja sam kao rekao da idem napolje da se provetrim i ohladim ali sam ustvari , dogovorivsi se ranije sa bendom koji je svirao-otpevao tri pesme najboljoj drugarici-posvetio ih njoj....
Bilo je ono, :
"A sada dragi gosti sledece pesme posvecujemo najdrazoj osobi koja sedi za stolom br. 8.......bla, bla, bla .... i ja krecem iz drugog kraja kluba da pevam........."Malena, nocas srusio......, itd."


Jao chupa kako si me vratila u neko lepo doba, evo mi osmeh na licu, od uveta do uveta, sreca pa imam usi , da ih nemam smejao bih se oko glave Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Moje pitanje je:

Koliko daleko bi isli na prvom sastanku sa totalnim neznancem? Very Happy
[Vrh] Go down
Mateo4

Mateo4


Broj postova : 6
Join date : 09.06.2008
Age : 29
Lokacija : 300 beta

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:57 pm

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
salebj

salebj


Broj postova : 115
Join date : 04.05.2008
Age : 34
Lokacija : 300 beta

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:55 am

Pa ako je zensko isao bi do kreveta:D,ako je muskarac isao bi u prvu birtiju da se razvalimo:D


Moje sledece pitanje:

Koliko ste najvise puta vodili ljubav za jedno vece:D
[Vrh] Go down
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 149
Join date : 17.04.2008
Age : 42
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimečet lip 19, 2008 11:18 am

Pa dok sam bio mladji nisam manje od cetiri puta za jedno vece ( hormoni su cudo radili kao i kod svih mladih pastuva, hahahahaa lol! ) a koliko najvise, uvek posle cetvrtog puta sam prestajao brojati, mozda 6 puta Question mislim...

Sad kako sam stariji u proseku dva puta za jedno vece ali, onako ODLICNA dva puta i to je onda bomba Very Happy Very Happy Very Happy


moje pitanjce:

Da li bi ikada probali sex sa istim polom? aha, da vas cujem bounce bounce bounce Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
HyPnoS

HyPnoS


Broj postova : 46
Join date : 17.04.2008
Age : 40
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimečet lip 19, 2008 1:48 pm

A jel ja sad treba da krenem da odgovaram pocev od prvog pitanja Question lol!

Kolega zabrinjavas me Razz Prvo si hteo da me "usvojis" ako me Chupa odbije kao roba lol! ...a sad ovo pitanje affraid Razz Razz Razz


Niti sam pomisljao, niti bih pristao na tako nesto....jedino ako me ne osude na 20 godina robije za sva zlodela koja sam pocinio What a Face Razz lol!


..Mada mislim da je pitanje bilo upuceno chupi Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Moje pitanje:

Omiljeno mesto za "ljubavnu romantiku"? (censured -18) Very Happy
[Vrh] Go down
chupachups

chupachups


Broj postova : 66
Join date : 09.05.2008
Age : 38

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimečet lip 19, 2008 2:01 pm

hahahaha....chupa ce da se pravi da nije bilo Scorpiovo pitanje za nju Laughing

Omiljeno mesto za "ljubavnu romantiku" ....khm...jel bas mora jedno? kod mene nema omiljenog mesta za tako nesto...za "ljubavnu romantiku" ne bi trebalo da bude neko odredjeno mesto...moze svuda... Laughing Laughing Laughing

Pitanjce:

Svetlost ili mrak? bounce
[Vrh] Go down
HyPnoS

HyPnoS


Broj postova : 46
Join date : 17.04.2008
Age : 40
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimečet lip 19, 2008 2:23 pm

Ti bas znas sta da pitas Twisted Evil

U tom slucaju cu hodati po margini izmedju svetlosti i tame Twisted Evil bounce bounce
(mada znam sta si htela da pitas haha) nisam ja toliko los kao sto neki ovde misle Razz


Pitanje: scratch scratch scratch

Omiljena destinacija?



Razz
[Vrh] Go down
chupachups

chupachups


Broj postova : 66
Join date : 09.05.2008
Age : 38

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimečet lip 19, 2008 2:36 pm

Mi smo se to vratili na fina pitanja? Laughing

Omiljena destinacija....pa sad...nisam jos bila tamo...ali Japan...ne pitajte zasto...duga prica Smile
A od destinacija na kojima sam bila....Grcka...i like it a lot.

Cek da ne zaboravim pitanjce:

Kojim poslom se nikad ne bi bavio i zasto?
[Vrh] Go down
HyPnoS

HyPnoS


Broj postova : 46
Join date : 17.04.2008
Age : 40
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimečet lip 19, 2008 9:01 pm

Mmmmmmmmm.....sem svih onih iz Dirty Jobs Very Happy Nikad ne bih mogao da budem zigolo Very Happy Very Happy Very Happy lol! ali naj ozb What a Face


A najbolji posao? (sem onog da ne radis nista i drzis noge u vazduhu) Very Happy Very Happy Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
Conte Drako

Conte Drako


Broj postova : 41
Join date : 18.04.2008
Age : 35
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimepet lip 20, 2008 1:13 am

Politicar Very Happy

Fudbal ili kosarka?
[Vrh] Go down
chupachups

chupachups


Broj postova : 66
Join date : 09.05.2008
Age : 38

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimepet lip 20, 2008 1:46 am

Definitivno kosarka....mmmmmmmmmmmm Laughing
Ne cudite se...luda sam za visokim momcima Laughing Laughing Laughing

Pitanjce:

Kada bi dobio 3 miliona eura,kako bi ih potrosio? Twisted Evil
[Vrh] Go down
cartman01

cartman01


Broj postova : 18
Join date : 23.04.2008
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimepet lip 20, 2008 5:29 am

kupio bi sebi neko malo tropsko ostrvo, razapeo lezaljku izmedju dve palme i nabavio jednu meleskinju da me hladi a drugu da mi sprema koktele.... Smile

a pitanje:
svi radimo gluposti iz pijanstva....koja je tvoja najveca? Twisted Evil
[Vrh] Go down
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 149
Join date : 17.04.2008
Age : 42
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimepet lip 20, 2008 9:28 pm

Pa posle litre pelinkovca pocinjem da se skidam-pevam i igram-zabavljam masu....i nedaj boze da je u blizini neka sipka Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol!

Npr:
Najveca je ta da sam toliko bio pijan da sam promasio da poljubim sopstvenu devojku, poljubio (sto bi deca rekla zazvalio) sam neku zensku pored cyclops cyclops cyclops


Sta je najgroznije sto si do sada pojeo/la? pale
[Vrh] Go down
chupachups

chupachups


Broj postova : 66
Join date : 09.05.2008
Age : 38

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimepet lip 20, 2008 9:54 pm

Khm...khm...znaci da spremam pelinkovac...hahahaha Laughing Laughing Laughing

Najgroznije sto sam do sada pojela...hm...neka torta sa slatkom pavlakom,visnjama i kilogramom secera...made by moja tetka...fuuuuuuulj...htela sam da se ispovracam kakav je to ukus imalo...


Pitanjce:

Da li bi se nekad skinuo skroz i prosetao ulicom za milion eura?
[Vrh] Go down
salebj

salebj


Broj postova : 115
Join date : 04.05.2008
Age : 34
Lokacija : 300 beta

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimesub lip 21, 2008 3:52 am

he,he kakvo pitanje naravno da bi se prosetao,10min blama za milion evra,hmm isplatljivo:D


patanje

Da li ste probali neku vrstu droge(sem cigara i alkohola,ako se to moze svrstati u drogu)???!!!
[Vrh] Go down
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 149
Join date : 17.04.2008
Age : 42
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimesub lip 21, 2008 6:10 pm

Nisam nista probao od toga , cak ni pozeleo, neverovatno ali istinito!


pitanjce da malo zacinimo

Da li zamisljas neku drugu osobu u toku sexa? lol!
[Vrh] Go down
chupachups

chupachups


Broj postova : 66
Join date : 09.05.2008
Age : 38

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimesub lip 21, 2008 6:35 pm

hahahaha....
Pa ovako...ako sa nekom osobom vodim ljubav onda je samo ta osoba u mojim mislima. Wink

Pitanjce:

Sta mislis o "ljubavnom trouglu"?
[Vrh] Go down
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 149
Join date : 17.04.2008
Age : 42
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimesub lip 21, 2008 8:27 pm

Bio, probao i bilo je lepo u svakom slucaju, a nisam protiv toga - naravno potrebno je da to zele sve strane Laughing
Mislim da ume da bude jako zabavno-posebno ako prepustis vodjstvo cheers




Pitanjce:


Da li znas da nabrojis po pet erogenih zona kod oba pola? bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
chupachups

chupachups


Broj postova : 66
Join date : 09.05.2008
Age : 38

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimepon lip 23, 2008 12:54 pm

Da znam...ali znas i moj odgovor na to Laughing
(pitanje je da li znam da nabrojim,a ne i da nabrojim...hihihi)

Pitanjce:

Da li volis gumene bombone? bounce
[Vrh] Go down
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 149
Join date : 17.04.2008
Age : 42
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimeuto lip 24, 2008 9:26 am

Bravo , u tome je caka, pogodila si pitanje , tj. odgovor bounce bounce bounce

Volim gumene bombone, posebno one sa ukusom koka-kole Very Happy Very Happy Very Happy What a Face What a Face What a Face



Pitanjce:


Sta je dobro - jing ili jang? scratch
[Vrh] Go down
HyPnoS

HyPnoS


Broj postova : 46
Join date : 17.04.2008
Age : 40
Lokacija : 300

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimečet lip 26, 2008 8:07 pm

Ni jedno ni drugo Wink U svakom ima malo ili mnogo zla. Sto znaci da zivot nije nekad siv-nekad zut Very Happy Very Happy nego je stalno siv Razz A one dve zivotinje sto kruze oko njega su gospodari zemlje (tigar) i neba (zmaj) ....necemo vise o taoizmu, dok se nisam raspisao bas bas Very Happy Very Happy


Hmmmm...zivot posle smrti, reinkanacija ili nistavilo? cyclops cyclops bounce Twisted Evil Smile
[Vrh] Go down
chupachups

chupachups


Broj postova : 66
Join date : 09.05.2008
Age : 38

Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitimepet lip 27, 2008 11:04 am

Cemu to pitanje sad...pitas se da li je moguce da si me poznavao u proslom zivotu?hahahahaha Laughing Laughing Laughing

hm...odgovor: Vecni zivot duse...telo propada...ali dusa nikada...dusa nastavlja da zivi.

Pitanjce:

Jesi li prevario nekad devojku/decka i zasto? Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Postavi pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Postavi pitanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: Kutak za opustanje :: Igre-
Forum(o)Bir: