Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Postavi pitanje

Go down 
+3
Mateo4
Scorpio
chupachups
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 149
Join date : 17.04.2008
Age : 42
Lokacija : 300

Postavi pitanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje - Page 2 Icon_minitimesub lip 28, 2008 10:34 pm

Kako meni uvek zapadnu ova pitanja o cudnim prevaranstkim ljubavima, hehehehehehe....ali ok evo odgovor...:

Kada sam bio mladji jesam, priznajem da jesam-tada mi to toliko i nije nesto znacilo a ni drugoj polovini-valjda zato sto smo bili mladji a mozda su i one mene varale-nije mi tada prevara delovala tako krupno.
Kako sam stariji ne, nisam prevario ni jednom i ponosan sam na to-znaci imam jak karakter lol! , jer ako sam zeleo biti sa drugom a bio sam u vezi raskidao sam ali ne da bi bio samo sa drugom vec veza nije bila produktivna-da jeste ne bi ni pomisljao da pogledam drugu.



Pitanjce:

Zasto mislis, i koji su razlozi, da si bas ti ta osoba koja je moralna u vezi?
[Vrh] Go down
chupachups

chupachups


Broj postova : 66
Join date : 09.05.2008
Age : 38

Postavi pitanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje - Page 2 Icon_minitimened lip 29, 2008 12:10 am

Scorpio je napisao/la:
Kako meni uvek zapadnu ova pitanja o cudnim prevaranstkim ljubavima, hehehehehehe....ali ok evo odgovor...:

Pa zato sto volis da odgovaras nakon mene. Laughing

Daklem...moralnost...vidis...moral je sam po sebi kao neki skup nepisanih pravila i obicaja koji utvrdjuju medjuljudske odnose i prosudjuje sta je dobro a sta nije(ili ti zlo).
Ne mozes nikada reci da si u potpunosti moralna osoba,da nikad nisi nista uradio/uradila a da to i nije bilo bas tako dobro.
Ja se trudim,kao i u svakoj vezi da dam svoj maksimum,mada znas ono...trudim se da budem moralnija od druge osobe...hihihi...jbg malo takmicarskog duha Laughing

Pitanjce:

Koje pitanje nisi nikada nikome postavio a zeleo si? bounce
[Vrh] Go down
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 149
Join date : 17.04.2008
Age : 42
Lokacija : 300

Postavi pitanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje - Page 2 Icon_minitimečet srp 03, 2008 1:55 pm

pfff, pa nesto mi nepada na pamet bas sad da li ima nesto sto nikada nisam pitao nekog a da sam zeleo......cek jos malo moza se setim,....verovatno ima al'........sad.......jos malkice........ Neutral ........ silent ........

Joooj , pa nemogu da se setim pale ......ali kad se setim cu napisati.....



Pitanjce:

Koji je tvoj stav povodom globalnog zagrevanja?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Postavi pitanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postavi pitanje   Postavi pitanje - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Postavi pitanje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: Kutak za opustanje :: Igre-
Forum(o)Bir: