Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Koje online igre igrate

Go down 
+13
temudzin
Pintax
Boca
Black_Raider
Nici
Mateo4
Manshoon
bgavra
sparta
Scorpio
dj ole
Makaveli662
sanitarium
17 posters
Autor/icaPoruka
sanitarium




Broj postova : 2
Join date : 30.05.2008
Age : 39
Lokacija : 300

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimened lip 01, 2008 1:43 pm

...evo malo za opustanje....
...zanima me koje trenutno igre igrate online i koje su vam najbolje...
[Vrh] Go down
Makaveli662




Broj postova : 21
Join date : 31.05.2008

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimened lip 01, 2008 4:35 pm

Osim Ikariama igram Tribal Warse i to je igra koju igram najduze od svih, tu sam apsolutno veteran...
Igram i LAGOON B jer igra ne zahteva uopsteno mnogo vremena, a od sutra krecem da igram WuChess!!!
Igrao sam i diplomatu do skora, al sam batalio...
[Vrh] Go down
dj ole

dj ole


Broj postova : 26
Join date : 17.04.2008
Lokacija : 300

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimened lip 01, 2008 4:38 pm

igrao sam dosta igara, sto browser sto rpg i mmo. A sada igram Savage 1, i to mi je treunto jedna od naaajboljih igrica koju sam ikad igrao
[Vrh] Go down
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 149
Join date : 17.04.2008
Age : 42
Lokacija : 300

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimened lip 01, 2008 7:39 pm

Nista osim ikariama Basketball
[Vrh] Go down
sparta

sparta


Broj postova : 5
Join date : 20.05.2008

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimeuto lip 03, 2008 9:32 am

travian igram vec par godina,a ikariam sam poceo prije 3 mj
to je to
[Vrh] Go down
bgavra




Broj postova : 18
Join date : 04.05.2008
Lokacija : 300

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimeuto lip 03, 2008 10:46 am

Ikariam i hattrick.org
[Vrh] Go down
Manshoon

Manshoon


Broj postova : 1
Join date : 03.06.2008
Age : 44

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimeuto lip 03, 2008 5:55 pm

Ja od browser igara igram Gladiatus i Renaissance Kingdoms.

Inace glavna igra mi je Eve OnLine (space 3D MMO).
[Vrh] Go down
Mateo4

Mateo4


Broj postova : 6
Join date : 09.06.2008
Age : 29
Lokacija : 300 beta

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimepon lip 09, 2008 1:09 pm

osim ikariama ponekad igram i travian, ali ikariam mi je puno bolji pa ga vise igram.I jos volim poigrati neku igru na miniclip-u i agame-u. Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Nici

Nici


Broj postova : 1
Join date : 09.06.2008
Age : 38
Lokacija : Istočno Sarajevo

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimepon lip 09, 2008 2:27 pm

Igram Ogame uni 4 vise od godinu i pol i igram Ikariam od skoro Very Happy
[Vrh] Go down
Black_Raider




Broj postova : 2
Join date : 29.06.2008

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimened lip 29, 2008 10:02 pm

Trenutno igram samo Ikariam,a do nedavno sam igrao Ogame u uni 9 koji me smorio posle godinu i po igranja.A i sad sam bio nasao neku igricu F1 online pa sam i to vozao malo...
[Vrh] Go down
Boca




Broj postova : 5
Join date : 03.07.2008

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimečet srp 03, 2008 4:20 pm

Trenutno igram Ikariam, i cs (counter-strike), a ranije sam igrao stalno cs i wc3 (warcraft 3) preciznije dotu... cs i dotu, sam jako jako dobro igrao, jedne godine sam iz dote i osvojio WCG (world cyber games) u Beogradu, a iz cs-a cu isto ici na WCG ove godine, samo ne znam bash kako cu proci... Ranije sam igrao igrice Red Alert, pa Yuri revenge, pa C&C, pa Startcraft itd itd, igrao sam bukvalno sve strategije, dok sam josh visio po igraonicama... a WoW tj Burning Crusade, necu ni da spominjem...
[Vrh] Go down
Pintax




Broj postova : 2
Join date : 12.07.2008
Lokacija : 300

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimesub srp 12, 2008 4:58 pm

ja igram travian i ikariam, na alphy sam kod vas...a na beti u savezu ass 11 smo na listi tamo sam i general i diplomat i ministar...samo jjos fali da dobijem i vodstvo... lol! a naravno igre sa miniclipa ne fale... Very Happy Smile pirat
[Vrh] Go down
temudzin




Broj postova : 1
Join date : 17.09.2008

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimesri ruj 17, 2008 11:01 pm

Wow...jos manje od 2 meseca pa ponovo WoTLK,Dotu poneku i Ikariam dok me sef ne uhvati i dobijem otkaz
Laughing
[Vrh] Go down
Beco




Broj postova : 1
Join date : 18.09.2008

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimečet ruj 18, 2008 1:36 am

Travian na S2 i S3, ali sam pravi ovisnik o WoW-u (upravo smo završili raid Smile )
[Vrh] Go down
JoBaH

JoBaH


Broj postova : 1
Join date : 18.09.2008
Age : 42

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimečet ruj 18, 2008 1:41 am

EVE-Online ne više aktivno uplatim s vremena na vreme da promenim skill Very Happy
WoW s vremena na vreme Very Happy
Ikarima već par meseci Very Happy
[Vrh] Go down
Kobra




Broj postova : 1
Join date : 18.09.2008

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimečet ruj 18, 2008 5:02 am

sad igram samo još ikariam i hattrick
[Vrh] Go down
zigot




Broj postova : 1
Join date : 18.09.2008

Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitimečet ruj 18, 2008 7:53 am

igram ikariam i bitefight pre sam igrao travian ali mi se vishe dopao ikariam pa sam napustio travian...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje online igre igrate Empty
PostajNaslov: Re: Koje online igre igrate   Koje online igre igrate Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koje online igre igrate
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» filmovi online

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: Kutak za opustanje :: Igre-
Forum(o)Bir: